HAKKIMIZDA

MERHABALAR

Değerli Eğitim Yöneticileri ve Sevgili Öğretmenlerimiz,

Sizler ve öğrencilerimiz için yeni bir eğitim sezonuna başlarken başarılarınıza paydaş olmak için Fokus Yayıncılık ile sizinleyiz.

Sınav sistemlerinin değişmesi ile birlikte, kullanılan yayınların öğrencilerimizin belirlediği hedeflerine ulaşmalarındaki etkisi daha da önemli bir hal almıştır. Siz kıymetli kurumlarımızın öğrencinin ihtiyaçlarını gözetmedeki hassasiyetinin farkındayız. Bununla birlikte başarmak için doğru kaynaktan beslenmenin zorunluluğu konusunda sizlerle aynı kaygıları taşıdığımızdan, 2020-2021 eğitim-öğretim yılında mesleğinde deneyimli yazar kadromuzla güncel eğitim öğretim programlarını ve yeni sınav sistemini özenle inceleyerek Fokus Yayınları’nın ayrıcalıklı içeriğe kavuşmasını sağladık. Bunun için gururluyuz.


Beceri, yorum ve kazanım odaklı, inovasyona önem veren, hücresel testlerden genel tekrar testlerine doğru gelişen yayın konseptimizle sağlam ve emin adımlarla öğrencilerimizi bu zorlu maratona hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin gelişim basamaklarının tespitini sağlamak için profesyonel olarak tasarlanmış ölçme ve değerlendirme sistemimiz ve alanında uzman ekibimizle sizlerin yanındayız.

Fokus Yayınları, hem ölçme ve değerlendirme materyalleri hem de föy sistemi ile öğrencilerimizin en iyi verimi alabilmesi için hazırlanmıştır. Fokus Yayınları föy ödev kontrolüyle öğretmenlerimize koçluk sistemi için fırsat vermekte ve öğrencinin başarı grafiğini koçluk sistemiyle rahatlıkla takip etmesine olanak sağlamaktadır.

Eğitim materyallerinde alternatifsiz olmadığınızı belirtip yeni bir marka olarak Fokus Yayınları ile başarılarınıza ortak olmak istiyoruz.

Öğrencilerimize ve siz değerli eğitim yöneticilerine 2020-2021 eğitim-öğretim yılında başarılar diliyoruz.